Sałatka z kukurydzy, białej rzodkwi i koziego sera

Tym razem zapraszam na bardzo szybką sałatkę z kukurydzy, białej rzodkwi i koziego sera. Tym razem rzodkiew nadała oryginalny, biały kolor. Do tego trochę słodkiej kukurydzy, koziego sera i prosta, lecz smaczna surówka gotowa :)

Składniki:

Złocista kukurydza Bonduelle
kozi twaróg
opakowanie rukoli
biała rzodkiew

Sos:
oliwa z oliwek
ocet balsamiczny
sok z jednej cytryny
sól, pieprz

 

Przygotowanie:

Rzodkiew umyć i zetrzeć na tarce, lub pokroić na cienkie paski. Dodać rukolę, kukurydzę i ser. Podawać z mocno schłodzonym sosem i pieczywem.

Sałatka z kukurydzy, białej rzodkwi i koziego sera2 Sałatka z kukurydzy, białej rzodkwi i koziego sera3 Sałatka z kukurydzy, białej rzodkwi i koziego sera4 Sałatka z kukurydzy, białej rzodkwi i koziego sera5 Sałatka z kukurydzy, białej rzodkwi i koziego sera

O autorze Anna Dobrowolańska:
Zawodowo zajmuje się fotografią, a prywatnie jest wielką fanką gotowania i fotografii kulinarnej. Jest autorka bloga www.smaczneujecie.blogspot.com. Fotografia dokumentalna i reportażowa jest tym, czym zajmuje się na co dzień. Realizuje się także jako nauczyciel fotografii w liceum, współpracuje z magazynem Zwierciadło.pl pisząc o tajnikach fotografii kulinarnej, absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Miłośniczka kuchni.
Zobacz inne wpisy tego blogera